Kariera

Nowa jakość zarządzania bezpieczeństwem pracy – Dołącz do naszego zespołu

Nasza filozofia

Transparentna komunikacja

Wierzymy, że zaufanie, szczera i bezpośrednia rozmowa są podstawą owocnej współpracy. Szanujemy Twoje zdanie i indywidualne potrzeby. Jesteśmy dostępni dla Ciebie i chętnie podejmiemy rozmowę w każdej sprawie. Czas jest bezcenny, dlatego działamy szybko, mając w priorytecie najwyższą jakość współpracy i informacji. W komunikacji kierujemy się empatią i szacunkiem do drugiej Strony.

Twoje poczucie bezpieczeństwa

Zależy nam na stałej, długookresowej współpracy dlatego stajesz się częścią Zespołu, który jest tu po to, abyś miał satysfakcję z tego co robisz i poczucie przyjacielskiej, empatycznej atmosfery. Nasz Zespół aktywnie pozyskuje nowe projekty, na które możesz płynnie przejść, bez zbędnych przerw we współpracy. Gdy zdarzy Ci się nieplanowany przestój na projekcie lub przerwa pomiędzy projektami – opracowaliśmy dedykowany program chroniący Twój budżet, do którego możesz przystąpić. Do współpracy podchodzimy z pełnym zaufaniem i otwartością. Myślimy o zdrowiu Twoim i Twoich Najbliższych. Możesz przystąpić do naszej polisy Grupowego Ubezpieczenia na Życie i ochrony zdrowia.

Twoja motywacja
Zależy nam, aby Twoja praca spełniała Twoje oczekiwania. Staramy się dopasować lokalizację projektów do indywidualnych preferencji, a zakres usług BHP do kwalifikacji. Posiadamy projekty zlokalizowane w kraju i za granicą. Godziwe wynagrodzenie i Twój budżet są dla nas ważne. Negocjujemy z Klientem jak najlepsze warunki dla Ciebie, dla siebie zostawiamy marżę niezbędną na pokrycie kosztów operacyjnych. Doceniamy Twoje starania, kiedy pomożesz nam pozyskać nowego Współpracownika lub polecisz nam Klienta. Zapraszamy do skorzystania z benefitów jakie gwarantujemy w ramach programu motywacyjnego, w postaci bonusów za polecenie nowego Współpracownika, który zostanie zaakceptowany przez naszego Klienta, jak również w postaci % od zysku przez cały okres trwania poleconego przez Ciebie projektu. Nie samą pracą człowiek żyje – organizujemy spotkania integracyjne dla naszego Zespołu.
Twój rozwój

Grupa MultiGo to Zespół doświadczonych Praktyków, którzy chętnie podzielą się swoim doświadczeniem. Masz nowe wyzwanie na swoim projekcie i nie od razu wiesz jak sobie z nim poradzić? Skontaktuj się z nami – pomożemy. Chcesz się rozwijać w BHP, ale czujesz się jeszcze niewystarczająco pewnie? Posiadamy projekty, gdzie u boku doświadczonej osoby możesz się uczyć i z czasem pracować samodzielnie. Rozwojowe projekty wymagają znajomości branżowego języka angielskiego? Inwestujemy w kompetencje Zespołu i współfinansujemy naukę języka, zawsze możesz dołączyć do tego projektu.

Kogo poszukujemy?

  • Kandydatów posiadających doświadczenie w usługach i szkoleniach związanych z zarządzaniem bezpieczeństwem pracy dla branży budowlanej, otwartych na współpracę na zasadach B2B

Jak do nas dołączyć?

  • Prześlij swoje aktualne CV (najlepiej w formacie PDF) na adres: rekrutacja@multigo.com.pl
  • Dopisz do swojego CV poniższą treść, abyśmy mogli rozpatrzyć Twoje dokumenty dla potrzeb procesów rekrutacyjnych:

ZGODA:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa MultiGo Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku (44-200) przy ul. Piłsudskiego 6/10, moich danych osobowych,  w celu prowadzenia przez Spółkę procesów rekrutacyjnych, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

ul. Józefa Piłsudskiego 6/10
44-200 Rybnik
biuro@multigo.com.pl

+48 880 778 840
+48 731  336 555