Skontaktuj się z  Nami

Zapraszamy do kontaktu

Kontakt

MultiGo Sp. z o.o. Sp. k.

KRS: 0000769868

NIP: 642 321 58 28

REGON: 382461140

 

PHU MultiGo Paweł Kałus

NIP: 642 294 75 06

REGON: 243335838

 

tel. +48 880 77 88 40

tel. +48 696 207 885

tel. +48 731 336 555

biuro@multigo.com.pl

 

Adres

woj. śląskie

44-200 Rybnik

ul. Józefa Piłsudskiego 6/10

Wyślij do nas  Wiadomość

Informacja w związku z przetwarzaniem danych osobowych

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest PHU MultiGo Paweł Kałus oraz Multigo Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w 44-200 Rybnik, ul. Józefa Piłsudskiego 6/10.
  • Przetwarzamy Pani/Pana dane osobowe wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania lub w innych sprawach poruszonych w formularzu kontaktowym.
  • Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, jakim jest wysoki poziom obsługi naszych Klientów, w tym udzielanie odpowiedzi na kierowane do nas pytania (tj. art. 6 ust. 1 lit. f RODO).
  • Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale ich niepodanie wiąże się z brakiem możliwości otrzymania odpowiedzi na zadane pytania.
Rozwiń pełną treść klauzuli informacyjnej

  • Dane będą przekazane wyłącznie do podmiotów świadczących na naszą rzecz usługi wsparcia w tym usługi księgowe, kadrowe oraz IT, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umów zawartych z nami i wyłącznie zgodnie z poleceniami Administratora. Poza wymienionymi podmiotami Pani/Pana dane mogą zostać udostępnione wyłącznie na żądanie podmiotów upoważnionych do tego na podstawie przepisów prawa.
  • Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi.
  • Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania, zgłoszenia sprzeciwu.
  • Przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa Pani/Pana danych osobowych, jeśli jednak uzna Pani/Pan, że przetwarzając dane naruszamy przepisy RODO, ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  • Jeśli ma Pani/Pan jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych czy praw jakie Pani/Panu w związku z tym przysługują, proszę o przesłanie maila na adres biuro@multigo.com.pl

Klauzula informacyjna WWW

Klauzula dotycząca korespondencji za pomocą formularza, e-maila i media społecznościowe

Klauzula informacyjna dla kontrahentów

Klauzula dotycząca wykonania umowy i realizacji czynności zmierzających do zawarcia umowy

Klauzula informacyjna dla pracowników

Klauzula dotycząca nawiązania stosunku pracy i przebiegu zatrudnienia

Polityka prywatności

Zapoznaj się z naszymi zasadami ochrony prywatności

Siedziba Firmy MultiGo